пʼятниця, 18 листопада 2011 р.

Чудесатий Київ


В попередньому пості я показувала фото із Їжачком-монументом, що подарований місту талановитим скульптором Констянтином Скретуцьким. Але ж це далеко не єдине "чудо" та незвичайність мого міста. Сьогодні я вам покажу дещо, що бачила на власні очі. Не всі фото МОЇ - щось просто "позичено" з простору Інтернету, але точно вам скажу. що всі скульптури живуть у Києві.
Так перше фото зовсім "свіже". Це класична бабця та моя сестра. Ми буквально тиждень тому гуляли по місту та в парку ім. Шевченка на лавці помітили цю бабуню. Вона просто не може не викликати посмішки своїм поглядом :)

А наступне фото зроблено минулої зими. Це я приміряю стоптані черевички страхового агента чи брокера. Не памятаю, що там вже було написано на табличці.
А ще я дуже-дуже-дуже люблю нашу пейзажну аллею з усіма її жителями, героями, лавочками... Це мабуть одне із найюлюбленіших місцин Києва, де проходять побачення, весільні фотозйомки, дитячі ігри. Дивіться:
Це лише мала частина фото з нашої аллеї. якщо в Google ввести запрос пейзажная аллея Киев" - то ви ще багато чого цікавенького можете побачити :) А далі дещо із проекту KIEV FASHION PARK - мені дуже-дуже подоаються всі ті не звичайні,чудернацікі лавочки...


А ще в центрі міста в нас "живуть" Закоххані ліхтарі та закохані стільчики. 

А це на фото....оживший сірник. В нього десь біля прогорілої шляпки є малесенький зелений листочок. Я коли дізналася про встановлення цього памятницу - чимало часу витратила, щоб його знайти... настільки близзько біля ресторанчику встановили. Ще одна робота цього ж майстра величезні Виделки:
А ще в нас є літаюча корова (вона прямо на дереві живе), кошеня із пластикових вилок, величезна жаба-ропуха і таке інше =)А ще мені дуже подобався цей глобус із жіночою білизною. Він навіть обертався навколо своєї осі.. Зараз, на жаль, його вже немає - мабуть зламали, вандали :(

А ось ці фото... це монумент хлопчика ймовірно Анатолій Кузнецов, автор книги "Бабий Яр" - почитайте... до мурашок, до сліз.. дуже хвилюючий життєопис. "...Этот мальчик, 12-летний Толя Кузнецов с киевской Куренёвки, во время войны стал свидетелем того, как в Бабьем Яру фашисты уничтожали тысячи евреев, украинцев, русских… Кузнецов рассказал об этом в романе-документе «Бабий Яр»..."


9 коментарів:

 1. Ничего себе, сколько В Киеве всего интересного. Многих памятников я не видела((( Спасибо за фотки.

  ВідповістиВидалити
 2. А й справді, якби не розповідь, то подумала б, що закордонні :-) Круто!

  ВідповістиВидалити
 3. але насправді це власне все є в Києві :)

  ВідповістиВидалити
 4. Свет, спасибо! Интересно очень! А ты такая хорошенькая!!!
  Жабку я видела и одну из сестер фотографировала с ней. А про бабушку, моя бабушка сказала бы: "Ишь косотурится":)

  ВідповістиВидалити
 5. ой, спасибо тебе :) приятненько такое слушать и читать :)
  А бабуся и правда такая вот просто смотришь и улыбаешься :)))))

  ВідповістиВидалити
 6. Ого, сколько же в Киеве интересного!!!! Такие чудесные памятники и скамейки... А аллея - это вообще нечто))) А мальчик поразил... как живой...

  ВідповістиВидалити
 7. Ой, спасибо большое, столько интересного! Я как раз перед НГ собиралась ехать в Киев!)))

  ВідповістиВидалити
 8. не за что :) и это далеко не все "чудеса" города. Просто это все, что можно увидеть в центре, особо не углубляясь в разные улочки

  ВідповістиВидалити
 9. ������������

  ВідповістиВидалити

Популярні публікації